+38•(067)•741•84•07 | ЛІТАЄ ТОЙ, ХТО МАЄ КРИЛА! | ПОЛЬОТИ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛІ +38•(067)•741•84•07

Що одягнути на політ на повітряній кулі

Здається це перше з того, про що найчастіше нас запитують.

Для польоту бажано одягтися в зручний одяг відповідно до пори року.

Взуття – краще за все теж спортивного типу, жінкам на час мандрівки варто відмовитись від каблуків та не зручного одягу. Вузенькі та короткі спідниці та пляття краще не одягати.

Оскільки польоти влітку відбуваються дуже рано, то варто подбати про сверт, чи куртку. Також варто врахувати, що влітку вранці часто буває роса. А вечірні польоти закінчуються вже коли сідає сонце тож може бути прохолодно.

Також пам’ятайте – одягаесь кольорово!

Тоді ваші фото на згадку з події ще більше будуть вас ще більше радувати. Особливо це актуально, якщо ви запланували весілля чи заручини на кулі.

Якщо ви хочете літати з нами, давайте познайомимось!

Політ над Львівщиною на повітряній кулі

Політ над Львівщиною на повітряній кулі

5 червня 1783 року в невеличкому містечку Анноне, що у Франції, брати Монгольф’є підняли повітряну кулю, виготовлену з грубого льняного полотна.

Вона наповнювалася гарячим повітрям, завдяки чому піднімалась угору. В літопису повітроплавання говориться, (а можливо це – давня легенда), що першими пасажирами повітряної кулі братів були баран, півень і качка. Всі тварини політ витримали, тільки у півня було зламане крило. Власники кулі вважали, що під час приземлення він отримав травму від удару барана. З тих пір, як гласить історія, баранів у польоти більше не беруть…

За час існування повітроплавання здійснено дуже багато цікавих та захоплюючих мандрівок та встановлено багато рекордів. У 1785 році Жан-П’єр Бланшар і Джон Джефферіс стали першими, хто зміг на повітряній кулі перетнути протоку Ла-Манш. 1808 рік увійшов в історію тим, що на повітряних кулях відбулася перша дуель. Куля одного парижанина-дуелянта була прострелена і він розбився. Сучасні повітроплавці встановлюють ще більш відчайдушні рекорди. Приміром, у 1999 році Б. Джонс і Б.Пікар стали першими, хто без зупинок зумів здійснити на кулі кругосвітню подорож. Черговий світовий рекорд було встановлено у 2013 році у Франції, коли у небо одночасно злетіло 408 повітряних куль. До речі, Львів також увійшов в історію. Саме у нашому місті 4 березня 1784 року (а це менше ніж через рік від запуску першої кулі) було запущено першу у світі повітряну кулю з автоматичним пальником на рідкому пальному для підігріву повітря в балоні. Тому й недаремно місто Лева славиться своїми повітроплавцями, серед яких Петро Рибка, Анатолій Копча, Микола Рубель, Віктор Негай і Сергій Неупокоєв.

Українські і зокрема львівські пілоти також демонструють зразки високопрофесійного управління кулею, здійснюють польоти в Карпатах, в районі Олеського та Свіржського замків. А також беруть активну участь у фестивалях повітряних куль, які проходять у Кам’янець-Подільському, Східниці, Києві та інших містах Європи.

Політ на повітряній кулі дарує його учасникам море незабутніх вражень, які назавжди залишаються в людській пам’яті. Що може бути прекраснішим, аніж побачити світ з висоти пташиного лету!

Фото і текст Володимир Дубас для Львівська газета

Політ на повітряній кулі в день народження

Здійснюйте мрії! Прийде час і хтось здійснить вашу!

 

Політ на повітряній кулі в день народження – найкращий подарунок!

Подарунок собі, або комусь.

Ми пропонуємо подарункові сертифікати на політ на повітряній кулі.

Якщо ви літаєте в свій день народження, то в подарунок від пілота отримаєте пляшку шампанського, яке зможете за бажанням випити в небі.